Послуги

Наші послуги позбавлять Вас від завдань, пов’язаних зі створенням відділу логістики на Вашому підприємстві.

Компанія «ТРИАЛТРАНС» пропонує значно більше, ніж просто експедирування та транспортування вантажів.

Перевезення вантажів нашим автотранспортом, це передусім, гарантія:

  • надійності
  • якості
  • доставки до місця призначення у максимально стислий термін
  • збереження вантажу.

Співпрацюючи з багатьма автоперевізниками, ми знаходимо оптимальні варіанти вирішення завдань щодо доставки вантажу автотранспортом до будь-якої точки України,  Європи, Азії, Близького Сходу. Багаторічний досвід роботи дозволяє здійснювати перевезення будь-яких видів вантажів (у тому числі негабаритних), а також гарантувати безпеку, своєчасність та економічність доставки Ваших вантажів автомобільним транспортом.

ТИПИ НАПІВПРИЧЕПІВ (ПРИЧЕПІВ):

  Тент напівпричіп

Призначений для перевезення більшості видів вантажів. Завантаження може виконуватися зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність: 20-25 тонн. Місткість: 22-33 європалети. Корисний об’єм: 60-96 м3

Рефрижератор, напівпричіп

Напівпричіп із холодильною установкою. Призначений для перевезення вантажів, що швидко псуються. У вантажному відсіку він зберігає температуру від +25°С до -25°С. Вантажопідйомність: 12-22 тонни. Місткість: 22-33 європалети. Корисний об’єм: 60-92 м3.

Автозчіпка

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидке навантаження/розвантаження та великий корисний об’єм. Недоліки: не придатні для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тонн. Місткість: 22-33 європалети. Корисний об’єм: 60-120 м3.

  Jumbo

Напівпричіп підвищеної місткості. Досягається за рахунок Г-подібної підлоги та зменшеного діаметра коліс напівпричепа. Вантажопідйомність: 20 тонн. Місткість: 33 європалети. Корисний об’єм: 96-110 м3.

  Контейнеровоз

Придатний для перевезення контейнерів різних видів. Вантажопідйомність: до 30 тонн.

 Автоцистерна

Призначена для перевезення рідин. Вантажопідйомність: 12-22 тонни. Об’єм: 8-40 м3.

Заздалегідь дякуємо за виявлений інтерес до нашої компанії!